Neden Biz ?

Neden İngiltere Eğitim Merkezi ?

– Ücretsiz Eğitim  Danışmanlık Hizmeti

-İngiltere’ye gitmeden önce  ön hazırlık yapabilmeniz için  Bedava 2 Hafta Özel  Ders İngilizce Hazırlık Programı

– Ücretsiz Vize Danışmanlık Hizmeti

– Ücretsiz  Uçak Bileti Rezarvasyonu

İngiltere Dil Okullarına Başvurunuzu Merkezimizle Gerçekleştirin; Bizimle Bir Adım Önde Başlayın !

Neden İngiltere Eğitim Merkezi  ile  İngiltere’de Eğitim’i tercih etmeliyim ?

İngiltere Eğitim Merkezi  olarak bugüne kadar bir çok öğrencimizi İngiltere’de okullarına yerleştirdik, eğitim hayatları boyunca destek olduk ve mezun ettik.

Yurt dışındaki eğitim konusundaki deneyimimiz kendi yaşadığımız süreç ve öğrencilerimizle birlikte geçirdiğimiz yılların toplamı olarak her hangi bir danışmanlık firmasına kıyasla son derece yoğundur.

Sürekli yurt dışındaki okulları seyahat etmekte , ofislerimizle ve temsilcilerimizle her türlü probleminizde bir telefon kadar uzağınızdayız.

Okula kayıtlarının sonrasında ve yurt dışına eğitime giderken  hava alanında karşılanmanız, isteğinize göre yurt veya kiralık ev temini, sağlık ile ilgili durumlarda sağlık sigortanızın tarafımızca sağlanması ve yurt dışına gitmeden önce 2 haftalık özel bir program çerçevesinde bedava özel ders İngilizce verilmesi işlemleri bizden hizmet alacağınız konulardan bazıları.

En büyük referansımız mutlu ve başarılı öğrencilerimizdir.

Siz de İngiltere Eğitim Merkezini tercih edin, mutlu öğrencilerimizden oluşan büyük ailemize katılın.

info@ingiltereegitimmerkezi.com

0 (212) 909 09 77

İngiltere’de  Dil okulu fiyatları (İngiltere Yurt dışı Eğitim programları olan İngiltere’de İngilizce ) , İngiltere’de lise, İngiltere’de üniversite başvurusu, İngiltere’de master,   İngiltere’de doktora,  İngiltere’de Çalışma İzini , İngiltere’de Vize Başvurularınızla beraber merkezimizde Yabancı Dil Kursu   ( İNGİLİZCE, FRANSIZCA, TOEFL, IELTS ) eğitimi almak icin   bizimle temasa geçiniz.