İngiltere Okul Fiyatları

Fiyat listeleri dil okulu seçiminizde sizi yanlış yönlendirebilir!

Genelde yapıldığı gibi tüm dil okullarının eğitim programlarının, konaklama seçeneklerinin  değişik sürelere ve program tiplerine göre fiyatlarının alt alta dizildiği uzun ve anlaşılamayacak kadar fazla detaylı bir fiyat listesi sunmak yerine, sizleri “Size Özel ÜCRETSİZ Dil Okulu Araştırma Bütçe Analizi ve Raporlama Hizmetimiz”den yararlanmaya davet ediyoruz.

Dil okulu seçiminizi yaparken, tüm dil okullarının maliyetlerini içeren fiyat listeleri sizi yanlış yönlendirmektedir. Fiyat listeleri, dil okullarını sadece fiyat açısından karşılaştırmakta ve sizin için uygun olmayan bir dil okuluna karar vermenize neden olabilmektedir.

Neden fiyat listelerine göre dil okulu seçiminizi yapmamalısınız?

Dil okulu seçiminizde fiyat dışında dikkat etmeniz çok kriter vardır.
Dil okulu fiyatlarının yanı sıra kişiliğiniz, sosyal yaşam tercihiniz, gitmek istediğiniz ülke ya da şehir, gideceğiniz süre ve ihtiyacınız olan program tipi dil okulu seçiminde çok önemli kriterlerdir.

Kampanyalardan haberdar olamazsınız.
Fiyat listelerinde, dil okullarının belli tarihlerde, belli ülkelere uyguladığı kampanya ve indirimlerden haberdar olamazsınız. Böylelikle çok kaliteli bir dil okulunda, fiyat listesinde belirtilenden çok daha uygun fiyata eğitim alabilme fırsatını kaçırmış olursunuz.

 

Eğitim alacağınız süre ve program tipine göre doğru fiyatı hesaplamak sizi uğraştırır.
Fiyat listelerinde, dil okullarına ait kriterlerin çeşitliliği doğru fiyata ulaşmanızı zorlaştırmaktadır. Örneğin konaklama için fiyat haftalık verilirken eğitim ücreti 3 aylık verilmekte ve program tipine göre de fiyat tabi ki fark etmektedir.

Eğitim danışmanlarımız, gitmek istediğiniz ülkeyi, varsa tercih ettiğiniz şehri, yabancı dil seviyenizi, eğitiminize başlamak istediğiniz zamanı, eğitim için ayırdığınız süreyi ve hangi amaçla eğitim almak istediğinizi öğrendikten sonra, bütçeniz doğrultusunda size en uygun ülke, şehir, dil okulu ve dil eğitim programı seçeneklerini araştırıyor. Bu araştırmanın sonucunda size özel belirlediğimiz dil okullarının tüm detayları ve maliyetleri ile tanıtımını yapıyor, güncel kampanya ve promosyonlar ile birlikte rapor olarak sunuyoruz. Tercih ettiğiniz bölgedeki konaklama, sosyal ortam ve çalışma olanakları hakkında bilgilere de raporunuzda ulaşabiliyorsunuz.

 

İngiltere Eğitim Merkezi

Merkezimize hiç vakit kaybetmeden gelin, bütçenize uygun dil okuluna birlikte karar verelim! Belki de hayatınızda sadece bir kez yapacağınız bu yatırım için doğru karar vermeniz bizim için çok önemlidir!

Ücretsiz değerlendirme için merkezimizle iletişime geçiniz. !

(0212) 909 09 77