İngiltere Dil Okulları

Son yıllarda İngilizce eğitim denildiğinde akla gelen ilk ülkelerden biri İngiltere, yurt dışında dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin İngiltere‘yi tercih etmesindeki en büyük etken, dil okullarının kalitesi ve yaşam masraflarının diğer ülkelere kıyasla düşük olmasıdır. İngiltere Eğitim Merkezi olarak Avustralya İngilizce eğitim seçeneklerinin en iyilerini sizlere sunmak için yoğun bir çalışma içerisindeyiz. 7 yıla varan İngiltere eğitim danışmanlığı tecrübemiz ile size İngiltere dil eğitim paketlerimizi sunuyoruz.

İngiltere Vizesi almak için biz öğrencilerimize en az haftalık 25 saatlik programlarımızı önermekteyiz, bunun nedeni İngiltere Devletinin daha az sürelerdeki dil okulu programlarını farklı değerlendirmektedir. Haftalık 25 saatin altında yurt dışında dil eğitimi düşünen öğrencilerimize farklı ülkelerdeki yurt dışı dil eğitimi programlarımızı öneriyoruz. Bu programlar için bizi  0 212 252 90 33 ya 0 212 252 90 34  numaralı İngiltere Eğitim Merkezi eğitim danışmanlık hattımızdan arayabilir ya da burayı tıklayarak dil eğitim bilgi formumuzu doldurabilirsiniz.

İngiltere de dil eğitimi organizasyonunuzun yanı sıra İngiltere‘de konaklama, İngiltere Vize İşlemleri,İngiltere’de dil eğitimi alırken çalışmanızı sağlayacak çalışma izinleri ile ilgili tüm bilgileri danışmanlarımızdan alabilirsiniz.